برگزاری اردوی خانوادگی

برگزاری اردوی خانوادگی

شرکت ایران اردو ، متخصص در برنامه ریزی و برگزاری اردوی خانوادگی شما در بهترین اردوگاه های کشور با امکانات رفاهی و تفریحی.اردویی خاطره انگیز و فرح بخش. برگزاری اردوی خانوادگی خود را به ما بسپارید.

در اردوی خانوادگی که گاهی بصورت فامیلی و گاهی بصورت صنفی و گاهی هم از متشکل از گروه های اجتماعی مثل مثلا ساکنین یک مجتمع مسکونی، یا اعضای یک خیریه، یا خانواده های مشابه هستند داستان بکلی با اردوهای دانش آموزی و اردوهای دانشجویی فرق میکند چون در خانواده ها افراد اصلا در یک رده سنی نیستند و معمولا از کودک شیر خواره، تا پیرمرد و پیرزن مسن نیز وجود دارد و محل اسکان ایشان اصلا تفکیک پذیر نیست و اگر هم بخواهیم زنان و مردان را مثل اردوهای دانشجویان مختلط در دو مکان اسکان دهیم مسئله بچه ها واقعا مشکل آفرین میگردد. لذا حتما باید هر خانواده یا هر یکی دو خانواده محرم و مانوس را در یک خوابگاه یا یک اتاق جداگانه اسکان داد که برای این منظور هتل هایی که مجهز به تعداد زیادی اتاقهای دوتخته تا شش هفت تخته هستند مناسب تر است.
البته در اردوگاه شهید بهشتی که بنده 17 سال مسئولش بودم بیش یکصد اتاق ده تخته تا بیست تخته وجود داشت لیکن اختصاص دادن یک اتاق بیست تخته مثلا به یک زن و شوهر دو نفره هم معقول و منطقی نیست و هم مستلزم پرداخت تمام هزینه خوابگاه است که برای خانواده ها مقرون بصرفه نیست.

در اردوهای خانوادگی بر خلاف اینکه به نظر میرسد مشکلات متعدد تر و مشتت تر باشد بصرف حضور پدر خانواده و پذیرش طبیعی بسیاری از مسئولیتها، در عمل کمترین دردسر را برای اردوداران و اردوگاهیان دارند چون معمولا هرآنچه در اردو به آن نیاز دارند را مادر خانواده پیش بینی کرده و هرآنچه در حین اردو مستحدث شود را پدر خانواده متقبل میشود و فقط اگر مسئولین اردو بتوانند مکان و غذای مناسبی را برای ایشان فراهم نمایند یکی از بهترین و زیباترین و خوش آیند ترین و بیاد ماندنی ترین انواع اردوهاست. 

برای ثبت نام در اردوهای خانوادگی کلیک کنید