درباره ما

درباره شرکت ایران اردو

با گسترش انفجاری دانش و اطلاعات و تکنولوژی، در تمام عرصه ها، بدون شک هیچکس نمیتواند ادعا کند که به تمام زوایا و فوت و فن های همه امور اشراف دارد و میتواند بدون کمک گرفتن از مشاورین کارکشته و متخصصین مجرب به تنهایی از عهده انجام هر امری برآید... ایران گردی در لفظ و گفتن و نوشتن،  فقط یک واژه و یک اصطلاح دو کلمه ای است لیکن در عمل رشته بسیار وسیع و گسترده، و دانش دامنه داری است که اگر بنا باشد با تجربه و عمل نیز عجین گردد ، عمری را باید صرف کسب آن نمود.
اردو و اردوگاه و تربیت، و برگزاری اردو و امثالهم نیز تابع همین قاعده و قانون است و تعاونی اردویی کارکنان بازنشسته اردوگاه کشوری شهید بهشتی اصفهان ، همان کسانی هستند که تمام عمر کاری خود را صرف کسب همین دانش و تجربه کرده اند و امروزه توانمندی و شایستگی این را دارند که بتوانند ادعا کنند که در برگزاری انواع و اقسام اردوها و همایشها و سمینارها و اردوهای دانش آموزی و دانشجویی و خانوادگی و زیارتی و سیاحتی و فرهنگی و تربیتی و تفریحی تجربه عملی دارد تا آنجا که میتواند با جرات ادعا کند که اردویتان را بما بسپارید تا ما بفضل و لطف خداوند ، از خودتان بهتر برگزار کنیم.
طراحی سایت ایران اردو ، توسط کسی که سی سال کار و عمر ادرای خود را با معلمی و مربی پرورشی آغازنموده و بعدا متصدی و مسئول امورتربیتی شهرستان بوده و بعدا کارشناس مسئول فرهنگی هنری استان شده و بعدا در رشته برنامه ریزی امورتربیتی ادامه تحصیل داده و سپس در سمت معاونت پرورشی استان اصفهان منصوب گشته و با حفظ سمت ریاست اردوگاه تربیتی دانش آموزی کشوری شهید بهشتی را قبول نموده و پس از 16 سال کسب تجربه در این اردوگاه بازنشسته شده و به عضویت تعاونی اردویی در آمده و هم اکنون علاوه بر آن مدیر عامل شرکت داده ورزان بعنوان یکی از معتبرترین شرکت های طراحی سایتهای اینترنتی، طراحی سایتهای معتبری همچون قرارگاه خاتم الانبیای سپاه و استانداری تهران و مجتمع فولاد مبارکه و مرکز لیزر ایران و دانشگاههای معتبر و ایران خودرو و امثالهم را در رزومه کاری خود دارد پاسخی به سئوال کوتاه چرا ایران اردو است.

شرکت تعاونی اردویی کارکنان اردوگاه کشوری شهید بهشتی اصفهان دارای بیش از 12 سال سابقه کار متشکل از:

Rahman-Rabie-Jafarabadi-img1

آقای عبدالرحمن ربیعی

 با سوابق و سمت هایی چون مربی امورتربیتی، متصدی و مسئول امورتربیتی شهرستان، کارشناس مئول فرهنگی هنری استان، معاون پرورشی استان، و 17 سال ریاست اردوگاه کشوری شهید بهشتی استان اصفهان (مدیر سایت ایران اردو و عضو تعاونی مذکور).بنده هم اکنون مدیریت شرکت داده ورزان را عهده دار هستم ، شرکتی فعال در حوزه آی تی و فناوری اطلاعات ، و همچنین مدیریت سایت ایران اردو ، به عنوان مرجعی علمی در امر اردو و اردوداری در ایران ، به قصد ارائه خدمات تخصصی عملیاتی و مشاوره به برگزارکنندگان اردوها ، برعهده بنده است.

Adib-Img00

آقای حسینعلی ادیب

 با سابقه مسئول امورتربیتی شهرستان، معاون اردوگاه کشوری شهید بهشتی اصفهان بمدت 16 سال و ریاست همان اردوگاه بمدت 6 سال (رئیس هیئت مدیره شرکت).جناب آقای ادیب در طول سالهای معاونتش کمتر در اتاقش و پشت میزش دیده میشد و در تمام طول این سالها چه در سرما و چه در گرما همیشه در محوطه اردوگاه و بالای سر اکیپ های کاری یا اردویی بود. و بنده و جناب آقای مرتضی صهبا که امروز مدیرعامل شرکت تعاونی اردویی کارکنان هستند بیشترین همت مان صرف ساپورت و پشتیبانی جناب ادیب میشد.

Morteza-Sahba1

آقای مرتضی صهبا

با سابقه مدیر حسابداری آموزش و پرورش شهرستان، معاون آموزش و پرورش منطقه، معاون مالی اداری اردوگاه کشوری شهید بهشتی بمدت 15 سال (مدیرعامل شرکت تعاونی مذکور) ایشان فردی امین و متین و خدوم و کاردان است و از دوستان قدیمی و صمیمی بنده (عیدالرحمن ربیعی) محسوب میشود و با تجربه هایی که در سمت های حسابداری و معاونت مالی اداری آموزش و پرورش کسب کرده بود با دلسوزی هرچه تمامتر امور مالی و اداری اردوگاه و اردوها را عهده دار بود تا جایی که ما سه نفر (ربیعی،ادیب و صهبا) مثل سه برادر تنی یکروز دوری همدیگر را تحمل نمی توانستیم بکنیم.

Esmaili-Img00

آقای اصغر اسماعیلی

با سوابق کارشناس امورتربیتی آموزش و پرورش استان، ریاست اردوگاه استانی شهید بهشتی اصفهان، و فعلا ریاست اردوگاه کشوری شهید بهشتی و با حفظ سمت بازرس تعاونی مذکور. ایشان قبلا ریاست بخش استانی اردوگاه را عهده دار بودند و مدتی هم بعنوان معاون جناب ادیب و هم اکنون نیز به عنوان رئیس اردوگاه کشوری شهید بهشتی مشغول ادامه همان خدمات و زحماتند. و ایشان نیز بعنوان بازرس شرکت تعاونی اردویی کارکنان با دوستان شان همکاری دارند.

Amiri-Img00

آقای محمدباقر امیری

آقای امیری ، نیز که از مردان نام آور روزگار خود بوده و هست با انتخاب بنده و انتقالش به اردوگاه نقش بازوی توانمند جناب ادیب را در عملیات های عمرانی و ساخت و ساز داشتند و نقش موثر در عمران و آبادانی اردوگاه اصفهان.

Reza-Koliyayi

آقای رضا کلیایی

ایشان نیز که توسط خود اینجانب به استخدام اردوگاه درآمده بود اگرچه جوان بود و شاید کم تجربه، اما پس از مدت کوتاهی به آنچنان نیروی ورزیده و توانمندی تبدیل شد که مسئولیت خرید اردوگاه و نظارت بر آشپزخانه و طبخ غذا و مدیریت داخلی مجتمع فرهنگی کوی امام را بعهده داشت و عجبا که کمترین نقص و ایرادی بکارش نمیشد گرفت و از فرط احساس مسئولیت بسیار بالایی که داشت دائما بفکر بهبودی کیفیت کار خود بود.
Morteza-Nazem1

آقای مرتضی ناظم

که خود مرد کار و زحمت بود و آرام و بی ادعا، بعنوان مدیر داخلی اردوگاه هم در کارهای عمرانی کمک کار ما و ادیب و اردوگاه بود و هم در برگزاری اردوها و نظارت بر نظافت و پاکیزگی اردوگاه تلاش شبانه روزی مینمود.

حضور فعال قریب 30 نفر از پرسنل مجرب و کارکشته اردویی که بخش عمده عمر خود را در زمینه برگزاری اردوهای دانش آموزی و اردوداری صرف کرده اند وهمگی عضو فعال این تعاونیند. از چهره های خدوم و زحمتکش و ماندگار تاریخ اردوگاه میتوان آقایان حسنعلی اکبری و مرتضی کاظمپور و امین پور و محمد رضا عباسیان را نام برد که هر کدام در جایگاه خود زحمات و تلاشهای زیادی را برای احیای اردوگاه و برگزاری اردوها انجام دادند. و واقعا شرح خدماتشان در این مختصر نمیگنجد.
آری این افراد کم نظیر که بزرگترین سرمایه عمرشان همین تجربه های فراوان اردویی است امروزه در قالب شرکت تعاونی اردویی کارکنان اردوگاه شهید بهشتی اصفهان با مجوز قانونی و شرکت ثبت شده و مدیریت عاملی موفق جناب حاج مرتضی صهبا برگزارکننده انواع و اقسام اردوهای دانش آموزی، دانشجویی و حتی خانوادگی، و برگزار کننده هرنوع گردهم آیی یا سمینار و همایش اداری و غیره هستند و علاوه بر آن توانایی برگزاری هرنوع مراسم و مسابقات و برگزاری اردو در هر نقطه از کشور را دارند. بطوریکه همه ساله از شرکت نفت خوزستان و خارک و اهواز گرفته تا سازمان بنادر و کشتیرانی و اکثر مدارس غیر انتفاعی کشور مخصوصا مدارس شهر تهران با یک تماس تلفنی و عقد یک قرارداد تمام مسئولیت برگزاری اردوهای خود را به این شرکت میسپارند.

Iran-Camps-and-camping-experts

مجرب ترین و باسابقه ترین کارشناسان اردو و اردوداری در ایران

آشنایی کامل با همه اردوگاه های دانش آموزی کشور و امکانات و تجهیزات آنها و مشاوره به صاحباناردو در انتخاب بهترین اردوگاه با عنایت به هدف و رسالت و نوع اردو

برنامه ریزی تغذیه اردو

کمک و پشتیبانی در تهیه غذای اردو ، هماهنگی با اردوگاه های کشور که دارای امکانات رستوران و طبخ غذا هستند و یا همراه کردن آشپز با اردو.

برنامه ریزی تغذیه برای اردوهای دانش آموزی
فهرست اردوگاه های دانش آموزی کشور

مشاوره در انتخاب بهترین اردوگاه کشور برای اردوی شما

آشنایی کامل با همه اردوگاه های دانش آموزی کشور و امکانات و تجهیزات آنها و مشاوره به صاحباناردو در انتخاب بهترین اردوگاه با عنایت به هدف و رسالت و نوع اردو

برنامه ریزی اسکان اردو و محل و امکانات خواب

کمک و پشتیبانی در هماهنگی با اردوگاه های کشور که دارای امکانات خواب و اسکان دانش آموزان و خوایگاه های مجهز به تهویه مطبوع و امکانات رفاهی کامل برای دانش آموزان است.

برنامه ریزی خواب و اسکان اردوهای دانش آموزی
Planning for Students Camp vehicles

برنامه ریزی و پشتیبانی در حمل و نقل اردو

مشاوره و کمک به شما در اخذ بترین و مقرون به صرفه ترین تصمیم در باب حمل و نقل اردو بسته به هدف اردو ، مقصد اردو ، زمان برگزاری اردو و برنامه بازدیدهای اردو با هواپیما ، قطار یا اتوبوس

تامین سلامتی اردو و پزشک اردو

هماهنگی برای حضور پزشک در اردو ، برگزاری اردو در اردوگاه های مجهز به بهداری و اورژانس و حتی آمبولانس برای اردوهای گسترده.

پزشک اردو
مربی راهنما برای اردوهای دانش آموزی

تامین مربی راهنما ، مسلط به اردوداری و شهر مقصد

تامین مربی راهنما ، آشنا با شهر مقصد اردو و اماکن تاریخی آن و خیابان ها و معابر و مسیرها ، برای کمک به ناوبری و مدیریت اردو در طول برگزاری اردو.

اقدامات و خدماتی که توسط شرکت تعاونی اردویی کارکنان اردوگاه شهید بهشتی قابل ارائه است:

  • ارائه مشاوره در مورد مکانهای مناسب جهت برگزاری اردو و معرفی شرایط و امکانات اسکان و غذای اردوگاههای مختلف کشور و ارائه راهنمایی و مشاوره در مورد انتخاب وسائط نقلیه با ذکر محاسن و معایب و قیمت هرکدام و حتی فواصل شهرها و امکانات بین شهری و پاسخگویی به کلیه سوالاتی که قبل از برگزاری اردو برای اردوگزاران مطرح میشود.
  •  اجاره وسیله نقلیه مناسب، با رانندگان و خدمه معتبر و آزموده شده با قیمت بسیار مناسب تر از مرسوم بازار.
  • تدوین برنامه محتوایی اردو، و گرفتن مجوزهای لازم از طریق ارتباطاتی که شرکت با عوامل مختلف اردویی و جهانگردی و ایرانگردی دارد و ارائه اطلاعات درباره امکانات و تجهیزات کلیه مکانهایی که برای برگزاری اردو مناسب است.
  • عقد قرار داد برای اسکان و عذای اردو با اردوگاهها و اماکن اردوپذیر دیگر با قیمت بمراتب مناسبتر
  • ارائه اطلاعات در مورد ایران گردی و امکانات شهرهای مختلف و آثار باستانی و مکانهای دیدنی هر شهر و نقاط زیبا و خوش آب هوای کشور.
  • ارائه فاکتور معتبر و قابل قبول برای دستگاههای دولتی با حفظ مقررات مالی و اداری ایشان.
  • تعیین و اعزام مربیان دوره دیده و مجرب و کار کشته برای همراهی و برگزار کردن اردو در هر نقطه ای از کشور.
  • ارائه مشاوره در مورد انواع و اقسام اقداماتیکه قبل از برگزاری اردو باید مهیا شود و گرفتن مجوزهای مربوطه و تدوین فرمهای مختلف اردویی و قوانین و ضوابط آموزش و پرورش و حتی ضوابط قضایی و حتی قوانین راهنمایی و رانندگی و غیره.

برگزاری اردوی خود را به ما بسپارید.با ما تماس بگیرید.