Slider

درباره شرکت ایران اردو

شرکت ایران اردو ، با بهره گیری از مشاورین کارکشته و متخصصین مجرب اردویی کشور ، در برگزاری انواع و اقسام اردوها و همایشها و سمینارها و اردوهای دانش آموزی و دانشجویی و خانوادگی و زیارتی و سیاحتی و فرهنگی و تربیتی و تفریحی ، تجربه عملی دارد تا آنجا که میتواند با جرات ادعا کند که اردویتان را بما بسپارید تا ما بفضل و لطف خداوند ، از خودتان بهتر برگزار کنیم.

با گسترش انفجاری دانش و اطلاعات و تکنولوژی، در تمام عرصه ها، بدون شک هیچکس نمیتواند ادعا کند که به تمام زوایا و فوت و فن های همه امور اشراف دارد و میتواند بدون کمک گرفتن از مشاورین کارکشته و متخصصین مجرب به تنهایی از عهده انجام هر امری برآید.

عبدالرحمن ربیعی - مدیر ایران اردو

اینجانب عبدالرحمن ربیعی، در سال 1354 با عنوان دبیر حرفه و فن، به استخدام آموزش و پرورش درآمدم. با پیروزی انقلاب اسلامی ایران مسئولین وقت نظام جمهوری اسلامی، پیشنهاد انحلال امورتربیتی و سازمان پیشاهنگی را مطرح کردند. که شهید محمد علی رجایی وزیر وقت آموزش و پرورش و شهید محمدجواد باهنر که بعدا در سمت نخست وزیر در کنار رئیس جمهور به شهادت رسید و هر دو قبل از انقلاب معلم و فرهنگی بودند با انحلال امورتربیتی مخالفت کرده و مقرر شد این نهاد با بکار گیری نیروهای انقلابی کار تربیت دانش آموزان در راستای اهداف انقلاب را ادامه دهد.
در آن زمان به بنده که دبیر مدارس مبارکه بپیشنهاد شد که به عنوان متصدی امورتربیتی شهرستان مبارکه اصفهان که محل استخدام اولیه بنده بود مشغول بکار شوم. هنوز یکسال از تصدی این امر در مبارکه نگذشته بود که چون در آن زمان در شهرضا سکونت داشتم در همان سال اول به زادگاهم منتقل شده و با همان عنوان در اموربیتی شهرضا بکار و فعالیت ادامه دادم.

خدمات اردویی

برگزاری اردوی فرهنگی

برگزاری اردوی ورزشی

برگزاری اردوهای دانش آموزی

برگزاری اردوی زیارتی

برگزاری اردوهای دانشجویی

برگزاری اردوی تفریحی

برگزاری اردوی سیاحتی

برگزاری اردوی خانوادگی

برگزاری اردوی جهادی

برگزاری اردوی تابستانی

مقالات برگزاری اردو

اهداف اردو، هدف از برگزاری اردوهای دانش آموزی
اهداف یک آموزشگاه از برگزاری اردو چیست؟ چرا دانش آموزان را به اردو می بریم؟ اهداف برگزاری انواع اردوهای دانشجویی ، ورزشی ، جهادی ، علمی ، تربیتی چیست؟ اهداف ...
تشکیل اردوهای تابستانی دانش‌آموزان
تشکیل اردوهای تابستانی دانش‌آموزان در اواسط سال تحصیلی ۳۶-۳۵ مقدمات تشکیل اردوهای تابستانی بدین ترتیب شروع‌ گردید که عکس‌های فعالیت‌های اردوئی و تفریحات دانش‌آموزان در محل اردوها و همچنین انجام ...
اردوی خدمت رسانی کار ، آموزش مهارتهای اجتماعی و رشد دانش آموز
آشنایی با اردوهای خدمت­رسانی کار ،ضرورت و اهداف اردوهای خدمت­رسانی کار ، اهداف عینی ­تر اردوهای خدمت­رسانی کار و عوامل انگیزشی موجود برای همکاری دانش­ آموزان میزگرد اردوهای جهادی: هر سال ...
سخنی پیرامون اردوهای یک روزه دانش آموزان دبستانی
((قل سیروا فی الارض فانظروا کیف بداء الخلق)) ای پیامبر ، به مردم بگو که در زمین گردش کنید و ببینید که خدا چگونه خلقت خلق را آغاز کرده است. ...

فهرست اردوگاه های کشور

هم اکنون در کشور عزیزمان ایران، بالغ بر 320 اردوگاه دانش آموزی در حال فعالیت هستند که زیر نظر اداره کل فرهنگی هنری، اردوها و فضاهای پرورشی وزارت آموزش و پرورش اداره می شوند. این اردوگاه ها، سالانه 15 میلیون نفر روز ،در غالب اردوهای یک روزه، چندروزه، درون استانی، برون استانی و ملی سرویس میدهند.

دانش آموزان با شرکت در این اردوها، می توانند مهارت‌های زندگی و اجتماعی را فراگیرند و اردوگاه ها نقش مهمی در اجرای برنامه های تربیتی و رشد شخصیتی ، اجتماعی و مهارت آموزی دانش آموزان دارند. فهرست کاملی از اردوگاه ها و کانون های تربیتی و مراکز اردوگاهی دانش آموزی در ایران اردو گردآوری شده است که می توانید از نقشه رویرو، استان دلخوا را انتخاب کنید تا فهرست اردوگاه های آن را مشاهده فرمایید.

0

اردوگاه دانش آموزی

0

نفر-روز اردوی دانش آموزی

مجموعه‌هایی که برگزاری اردوی خود را به ما سپرده‌اند